חברות ומיזמים? גיוס הון מעולם לא היה פשוט יותר!

איך מתחילים?!
השקעות המונים - הדרך שלך להצלחה!
הדרך החכמה והמהירה לגיוס משקיעים

 

חברת סמארט פנדינג היא המובילה בתחום פיתוח עסקי וגיוס השקעות לחברות פרטיות ומיזמים ישראלים פורצי דרך  מגוון תחומים: טכנולוגיה, סייבר, רפואה, אנרגיה ירוקה, נדל"ן, קאנביס, ioT ועוד.

החברה הוקמה על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי הפיננסים, היזמות, הטכנולוגיה והשיווק, במטרה לסייע לחברות לגייס כספים בקלות ובנוחות, לקדם רעיונות שתורמים לאדם ולסביבה ולאפשר התקשרות מיטבית עם משקיעים, מענקים והשקעות המונים.


למטרה זו, מפעילה החברה פלטפורמת השקעות המונים אינטרנטית מתקדמת ובטוחה, ברישיון "רכז הצעה" ובפיקוח הרשות לניירות ערך.

הפלטפורמה שלנו מאפשרת לכלל ציבור המשקיעים להשקיע בתמורה למניות ואג"ח, בהליך קצר ונוח. כמו כן, ניתן להשקיע סכומים קטנים למשקיע הבודד, החל ממאות שקלים, ועד סכומים גדולים למשקיעים מסווגים ואנג'לים. סמארט פנדינג מנהלת קהילת משקיעים מגוונת ורחבה, מקיימת שיתופי פעולה עם קרנות הון וגופים גדולים, יוזמת תכניות האצה ומסייעת לקבל מענקים, כל זאת במטרה ליצור את התנאים האופטימליים להצלחת החברות המגייסות ולהצלחת המשקיעים בהם.

באופן כזה יכולות חברות לגייס הון ממגוון סוגי משקיעים: מוסדיים, אנג'לים, קרנות, כשירים ומהציבור, והן כפופות לחובות מצומצמות מאוד מכוח הדין, לרבות פטור מחובת פרסום תשקיף.

בין אם יש לכם סטארט-אפ, יוזמת נדל"ן, פטנט, חברה בהתרחבות, ואפילו רעיון טוב ששווה להשקיע בו, דרך סמארט פנדינג תוכלו לגייס הון ממשקיעים כשירים ומוסדיים וכן לגייס בנוסף עד 6 מיליון ש"ח (בשנה) מהציבור. גם לאחר ביצוע ההשקעה מספקת הפלטפורמה מערכת לניהול המשקיעים ולניהול פניות ממשקיעים פוטנציאליים נוספים ותשתית הכוללת: המשך פרסום פרטי ההצעה, העברת מידע למשקיעים שהשקיעו בחברה, חשיפה למשקיעים פוטנציאליים נוספים ועוד.


למה כדאי לגייס באמצעותנו?

 • גיבוש אסטרטגיה רב שנתית לגיוס כספים חכם ואפקטיבי
 • תהליך גיוס יעיל, קצר יותר ועם ניצול מינימלי של משאבי החברה המגייסת
 • פטור מחובת פרסום תשקיף עפ"י חוק ניירות ערך (פטור מגבלת 35 ניצעים)
 • גיוס כספים בטוח תחת רגולציה ופיקוח של הרשות לניירות ערך
 • תשתית משפטית ואדמיניסטרציה לתהליך הגיוס ולהתקשרות עם משקיעים
 • חשיפה רחבה למשקיעים פוטנציאליים מסוגים שונים
 • חשיפה רחבה בתקשורת, בעיתונות ובמדיה הדיגיטלית
 • מודלים מתקדמים לגיוס כספים בשילוב משקיעים מסווגים (אנג'לים), קרנות, תאגידים והציבור

 

למי זה מתאים?

 • גיוס כספים מתאים לכל חברה ו\או עסק ו\או מיזם אשר התאגד בישראל ומאפשר קבלת מניות או אג"ח תמורת ההשקעה. בכפוף לתהליך בדיקת התאמה ואישור על ידי סמארט פנדינג:
 • חברות סטארטאפ - חברות יכולות לגייס הון מהציבור וממשקיעים מתוחכמים ללא פרסום תשקיף
 • חברות בצמיחה - חברה עם תכנית צמיחה והתרחבות לשווקים חדשים
 • מיזמי נדל"ן - כל מיזם נדל"ן אטרקטיבי למטרות רווח אשר עומד בקריטריונים לגיוס הון
 • עסקים - עסקים קטנים בינוניים עם תכנית צמיחה והתרחבות

 


בואו לקחת את הצעד הראשון בגיוס משקיעים לחברה שלכם!
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
כתובת
משכית 22, הרצליה
טלפון
פקס
? צריכים תמיכה אוטומטית
נציגנו זמינים גם בצ'ט לכל שאלה
יש לכם שאלות? בקרו במרכז התמיכה למשקיעים
שאלות נפוצות, מידע שימושי, צ'אט תמיכה ויצירת קשר עם נציג.

השתתפות בהצעות המפורסמות באתר ורכישת ניירות הערך המוצעים על פיהן, מאופיינת ברמה גבוהה של סיכון לאובדן מלא או חלקי של הסכום המושקע. הצעות אלו אינן נעשות על פי תשקיף שרשות ניירות ערך ("הרשות") התירה את פרסומו, והן אינן נבדקו ו/או קיבלו את אישורה.סמארט פנדינג  מפנה את משתמשי האתר לפרסום רשות ניירות ערך בעניין הסיכונים הכרוכים בהשקעות שאינן מפקוחות, בכתובת  זו. הסיכונים בהשתתפות בהצעה וברכישת ניירות הערך המוצעים על פיה, נובעים, בין היתר, מפירוק ו/או חדלות פירעון אפשריים של החברה המציעה, מחוסר היכולת של הציבור לנהל משא ומתן ביחס לתנאי ההשקעה, מהיעדר סחירות של ניירות הערך המוצעים, מהעדר תמריץ כלכלי לעקוב אחר ההשקעה בהתחשב בסכום ההשקעה הקטן יחסית ומחשש מהונאות ותרמיות, בפרט כאשר ההשקעה נעשית באופן מקוון. לאור כל זאת, סמארט פנדינג ממליצה למשתמשיה להתייעץ עם אנשי מקצוע רלבנטיים טרם השתתפותם בהצעה, ולהשקיע כספים אשר ביכולתם הכלכלית להפסיד. להמשך קריאה מורחבת לחץ כאן.