רוצים לדעת עוד על האפשרויות שלכם להשקעה וצמיחה?

חברות מובילות, מייזמים מרתקים, משקיעים וקרנות
איתכם עד האקזיט!
צרו איתנו קשר

 

 

סמארט פנדינג מתמחה בהשקעות בחברות פרטיות, סטארטאפים ומיזמים ישראלים פורצי דרך, בעלי ערך לאנושות ולסביבה.

החברה הוקמה על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי הפיננסים, היזמות, הטכנולוגיה והשיווק, במטרה להנגיש הזדמנויות השקעה חכמות לכלל ציבור המשקיעים ולסייע לחברות ראויות לגייס הון.

הפועלת בפיקוח הרשות לניירות ערך ברישיון "רכז הצעה" חברתנו מפעילה פלטפורמת אינטרנטית עם מאובטח ויעיל, המאפשרת הליך קצר ונוח להשקעה, לכל אחד.

גם לאחר ביצוע ההשקעה, אנחנו נספק עבורך מערכת לניהול ההשקעה ונמשיך להעביר מידע ועדכונים רלוונטיים מהחברות בהם בוצעה השקעה.

תהליך הבדיקה שאנחנו עורכים, הינו תהליך בדיקה מקצועי וקפדני, הכולל בדיקות מוצרים, פטנטים,פעילות עסקית, תקציבים, תכנית עסקית, צוות ההנהלה, פגישות אישיות, הסכמים, לקוחות, מתחרים, פוטנציאל שוק ויכולות מימוש הפוטנציאל.

למשקיעים כשירים ומסווגים, אנג'לים וקרנות הון, אנחנו מציעים אפשרויות השקעה חדשניות במודלים מתקדמים, שמקטינים את הסיכון ומעצימים את ההשקעה. תוכלו להשתלב כמשקיע מוביל, לקחת חלק בסבבי גיוס מקדימים בחברות בצמיחה, ולהשקיע סכומים משמעותיים יותר בפרויקטים בעלי פוטנציאל גבוה במיוחד, לפני כולם, ולעיתים בבלעדיות מוחלטת..

התשואה מהשקעה במניות חברה צפויה להגיע מגידול בשווי החברה, חלוקת הרווחים, מכירת המניות או ממכירת החברה, ומותנית בתוצאות העסקיות.

בהשקעה באג"ח תשואה מתקבלת מהריבית על האג"ח. תוכל להשקיע בחברות הרלוונטיות לתחומי העניין שלך, להיות שותף ומעורב כבר בשלבים הראשונים, לעקוב אחר התקדמותן, ולראות אותן צומחות ומצליחות. השקעה עם סמארט פנדינג היא הזדמנות יוצאת דופן להיות משקיע ולהיות חלק מהדבר הגדול הבא! 

השאירו פרטים לייעוץ השקעות חכמות, מותאמות עבורכם!
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה
כתובת
משכית 22, הרצליה
טלפון
פקס
? צריכים תמיכה אוטומטית
נציגנו זמינים גם בצ'ט לכל שאלה
יש לכם שאלות? בקרו במרכז התמיכה למשקיעים
שאלות נפוצות, מידע שימושי, צ'אט תמיכה ויצירת קשר עם נציג.

השתתפות בהצעות המפורסמות באתר ורכישת ניירות הערך המוצעים על פיהן, מאופיינת ברמה גבוהה של סיכון לאובדן מלא או חלקי של הסכום המושקע. הצעות אלו אינן נעשות על פי תשקיף שרשות ניירות ערך ("הרשות") התירה את פרסומו, והן אינן נבדקו ו/או קיבלו את אישורה.סמארט פנדינג  מפנה את משתמשי האתר לפרסום רשות ניירות ערך בעניין הסיכונים הכרוכים בהשקעות שאינן מפקוחות, בכתובת  זו. הסיכונים בהשתתפות בהצעה וברכישת ניירות הערך המוצעים על פיה, נובעים, בין היתר, מפירוק ו/או חדלות פירעון אפשריים של החברה המציעה, מחוסר היכולת של הציבור לנהל משא ומתן ביחס לתנאי ההשקעה, מהיעדר סחירות של ניירות הערך המוצעים, מהעדר תמריץ כלכלי לעקוב אחר ההשקעה בהתחשב בסכום ההשקעה הקטן יחסית ומחשש מהונאות ותרמיות, בפרט כאשר ההשקעה נעשית באופן מקוון. לאור כל זאת, סמארט פנדינג ממליצה למשתמשיה להתייעץ עם אנשי מקצוע רלבנטיים טרם השתתפותם בהצעה, ולהשקיע כספים אשר ביכולתם הכלכלית להפסיד. להמשך קריאה מורחבת לחץ כאן.