קהילת משקיעים SMART - הקהילה שלך

קהילת משקיעים SMART - הקהילה שלך
הצטרפו כעת לקהילת המשקיעים SMART לקבלת מיטב הזדמנויות ההשקעה!

קהילת משקיעים SMART נועדה לאפשר לכם להשאר מעודכנים בטנרנדים בתחום ההשקעות במיזמים וסטאראפים ישראלים. הקהילה נועדה לכל מי שרוצה להעשיר את הידע בתחום ההשקעות ולהשקיע כמו הגדולים.
 

למה כדאי להצטרף לקהילת המשקיעים?

 

  • קבל עדכנוים על מיטב המיזמים והחברות הישראליות בתחומים אטרקטיבים וערכיים כגון רפואה, אנרגיה ירוקה, מיזמים חברתיים, סייבר , פינטק, ארגוטק, הייטק וכדומה.

  • קבל הזדמנויות חדשות לפני כולם

  • התאראות לפני סגירת סבבי גיוס

  • החברות והמיזמים עוברים תהליך בדיקה מקצועי וקפדני שכולל בין היתר בדיקת פטנטים, תוכנית עסקית, תקציבים, כוח אדם ועוד

  • הכר את היזם - היכרות  עם היזמים במפגשי זום ופגישות פרונטליות

  • ערבי משקיעים אקסלוסיבים לשילוב כוחות וביצוע השקעות משותפות (עד 10 משתתפים)

 

 

 

 

השאר פרטים להצטרפות לקהילת משקיעים SMART !
הקהילה שלך
כתובת
משכית 22, הרצליה
טלפון
פקס
? צריכים תמיכה אוטומטית
נציגנו זמינים גם בצ'ט לכל שאלה
יש לכם שאלות? בקרו במרכז התמיכה למשקיעים
שאלות נפוצות, מידע שימושי, צ'אט תמיכה ויצירת קשר עם נציג.

השתתפות בהצעות המפורסמות באתר ורכישת ניירות הערך המוצעים על פיהן, מאופיינת ברמה גבוהה של סיכון לאובדן מלא או חלקי של הסכום המושקע. הצעות אלו אינן נעשות על פי תשקיף שרשות ניירות ערך ("הרשות") התירה את פרסומו, והן אינן נבדקו ו/או קיבלו את אישורה.סמארט פנדינג  מפנה את משתמשי האתר לפרסום רשות ניירות ערך בעניין הסיכונים הכרוכים בהשקעות שאינן מפקוחות, בכתובת  זו. הסיכונים בהשתתפות בהצעה וברכישת ניירות הערך המוצעים על פיה, נובעים, בין היתר, מפירוק ו/או חדלות פירעון אפשריים של החברה המציעה, מחוסר היכולת של הציבור לנהל משא ומתן ביחס לתנאי ההשקעה, מהיעדר סחירות של ניירות הערך המוצעים, מהעדר תמריץ כלכלי לעקוב אחר ההשקעה בהתחשב בסכום ההשקעה הקטן יחסית ומחשש מהונאות ותרמיות, בפרט כאשר ההשקעה נעשית באופן מקוון. לאור כל זאת, סמארט פנדינג ממליצה למשתמשיה להתייעץ עם אנשי מקצוע רלבנטיים טרם השתתפותם בהצעה, ולהשקיע כספים אשר ביכולתם הכלכלית להפסיד. להמשך קריאה מורחבת לחץ כאן.